Pokoje

Villa Meduza zaprasza do swoich stylowych wnętrz! Zdecyduj, czy chcesz wybrać klasyczny pokój typu Classic, czy nowoczesny pokój w typie Deluxe. W zgodzie ze swoimi pragnieniami wybierz pokój, który będzie komfortowy i sprawi, że zanurzysz się w głęboki sen po całym dniu wrażeń. Każdy z pokoi posiada wygodne kontynentalne łóżko oraz elegancko wykończoną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. W pokojach znajduje się również telewizor, mini lodówka oraz przestronna szafa. Urządzone z pomysłem i przytulne pokoje sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

Classic

Pokoje typu Classic o metrażu 16m2 znajdują się w stylowej części klasycznej. Każdy z pokoi posiada wygodne kontynentalne łóżko oraz elegancko wykończoną łazienkę z kabiną prysznicową, zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. W pokojach znajduje się również telewizor, mini lodówka oraz przestronna szafa. Stylowo urządzone pokoje posiadają drewniane meble, a wystrój jest w kolorystyce brązu i beżu. Do pokoi Classic prowadzą schody.

De Luxe

Pokoje typu Deluxe o metrażu 24m2 znajdują się w nowoczesnej części Deluxe. W każdym z pokoi znajduje się pomysłowo wykończona łazienka z kabiną prysznicową. W łazience znajdą Państwo zestaw kosmetyków oraz suszarkę. Każdy z pokoi posiada wygodne kontynentalne łóżko oraz przestronny balkon. W pokojach znajduje się również telewizor, mini lodówka, sejf oraz przestronna szafa. Do pokoi mogą Państwo dostać się windą. Wystrój pokoi Deluxe jest w kolorystyce niebiesko-beżowej z akcentami złota.

Apartament

Apartament o metrażu 50m2 w typie Deluxe przeznaczony jest dla 4 osób. Podzielony jest on na dwie sypialnie, które oddzielone są drzwiami, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się prywatnością. W pokoju znajdują się wygodne, kontynentalne łóżka, przestronne szafy oraz łazienka z kabiną prysznicową, suszarką do włosów oraz zestawem kosmetyków. Ponadto w apartamencie znajdują się również dwa telewizory, mini lodówka oraz sejf. Z Apartamentu Deluxe mogą Państwo wyjść również na prywatny balkon i cieszyć się promieniami słońca.