Wellness & SPA

Odpręż się

W ciągu dnia daj się ponieść odprężeniu i odwiedź nasze SPA, które zagwarantuje Ci głęboki relaks.

Kameralny kompleks SPA & Wellness  posiada :

  • strefę saun w tym  sauna sucha, sauna parowa, Infrared
  • kapsułę floatingową
  • terapię kolagenową  i słoneczną łąkę (vit.D)
  • gabinet kosmetologiczny 
  • gabinet masażu 

Szeroką ofertę strefy Wellness tworzą rytuały pielęgnacyjne ciała i twarzy, masaże oraz efektywne zabiegi anti-age na bazie kosmetyków min. włoskiej marki  Diego Dalla Palma. 

Floating

Ten niebywale relaksujący zabieg polega na unoszeniu się na powierzchni wody – jak to możliwe? Woda nasycona jest solą EPSOM, która pozwala na beztroskie dryfowanie i doświadczenie stanu nieważkości. Woda w kabinie posiada temperaturę zbliżoną do temperatury ludzkiego ciała co wzmaga uczucie odprężenia. Zabieg ten ma niesamowite właściwości regenerujące i odprężające. Godzina seansu spędzona w kabinie jest równoważna z czterema godzinami głębokiego snu.

Sauna fińska

Sauna fińska łączy zalety regeneracji i detoksykacji organizmu. Jej zaletą jest błyskawiczne oddziaływanie na organizm poprzez połączenie bardzo  suchego i gorącego powietrza z okresowym, krótkotrwałym wzrostem wilgotności nawet do 40% wskutek polania kamieni wodą. Wysoka temperatura ok. 90st. C wpływa na poprawę krążenia krwi. Dzięki temu skóra jest lepiej dotleniona, odżywiona i oczyszczona.

Sauna IR

Sauna IR to sauna na podczerwień. Temperatura wynosi 30-60 stopni. Lecznicze działanie związane jest z promieniami podczerwieni i wytwarzaną energią cieplną. Promienie wnikają w ciało (do głębokości około 3-4cm), dzięki czemu szybko, skutecznie i bezpośrednio oddziałują na cały organizm.

Sauna parowa

Temperatura (40st. – 44st,) w połączeniu z maksymalną wilgotnością (100%) sprawiają, że to łagodniejsza forma saunowania. 
Łaźnia parowa przyśpiesza usuwanie z organizmu produktów przemiany materii oraz toksyn, przez co skutecznie wspomaga odchudzanie. Regularne korzystanie z łaźni parowej przynosi trwały efekt w postaci przyśpieszenia metabolizmu.

Słoneczna łąka i kuracja kolagenowa

Słoneczna łączka to strefa lamp emitujących światło zbliżone do naturalnego, ale pozbawione szkodliwego działania. Wystarczy 15 minutowy seans, aby organizm wyprodukował dzienną niezbędną dawkę witaminy D3. Witamina D3 reguluje odnowę biologiczną naskórka, stymuluje powstawanie nowych komórek, zmniejsza stany zapalne skóry.
Kolagenowa terapia świetlna to odmładzający i upiększający zabieg kosmetyczny. Polega na naświetlaniu skóry łagodnymi falami czerwonego światła o długości fali 550-700 nanometrów. Odbudowuje i wzmacnia strukturę kolagenu odpowiedzialnego za dobrą kondycję i zdrowy, młody wygląd skóry.